Вілкул - Милобог
Апеляційний суд Дніпропетровська відмовив Юрію Милобогу в перерахунку голосів

Апеляційний суд Дніпропетровська став на бік Юрія Вілкула, якого зі скандалом оголосили мером Кривого Рогу. Феміда відмовила кандидатові Юрію Милобогу в задоволенні апеляції щодо перерахунку голосів на виборах, передає 5 канал.

«Зважаючи на відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги колегія суддів дійшла висновку про залишення оскарження рішення суду першої інстанції без змін», – йшлося у рішенні суду. «Всі надані докази були досліджені та суд їм надав правову оцінку, тому задоволення апеляційної скарги на нашу думку не було», – зазначив представник Криворізької  міської виборчої комісії Дмитро Саєнко.

Водночас у команді Милобога не втрачають надії. «Вже створена тимчасова слідча комісії ВР України, ми будемо намагатися через цю комісію провести певне розслідування, також правоохоронні органи. Будемо намагатися встановити істину», – сказав представник кандидата на посаду міського голови Кривого року Милобога Василь Підлужний.

Як відомо, команда Милобога заявила про численні фальсифікації та подала позов до суду. Дніпропетровський окружний адміністративний суд його не задовольнив, а тепер уже й апеляційний суд підтвердив рішення. Тож, переможцем на виборах залишається кандидат від «Опозиційного блоку», чинний мер Юрій Вілкул. Розрив становив усього 752 голоси.

Читайте: ЦВК: Вілкул-старший став мером Кривого Рогу цілком законно

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ