Юрій Вілкул
Юрій Вілкул

У Кривому Розі на Дніпропетровщині вранці 18 листопада відкрили сесію міської ради та представили в якості нового мера міста Юрія Вілкула, пише Українська правда.

Раніше територіальна виборча комісія дозволила перерахувати лише 1 дільницю, а 21 скаргу відхилили. Про це повідомив народний депутат від «Самопомочі» Ярослав Маркевич у Facebook. «Виборча комісія відмовилася розглянути скарги, а потім встановити результати виборів. І одразу приступила до реєстрації депутатів (нагадаю, переможцем у мерських перегонах вони раніше визнали Вілкула). Тому станом на першу годину ночі в Кривого Рогу (на думку виборчої комісії) є законно вибраний мер і депутати», – написав він. «Ця ж комісія (не відходячи від каси) одразу призначає засідання міської ради на 9 ранку 18 листопада. Тобто на сьогодні. І тільки потім приступає до розгляду скарг», – додає депутат.

За його словами, ТВК вирішила «задобрити» або відволікти проукраїнську громадськість – і дозволила зробити перерахунок голосів на одній виборчій дільниці. «Інші скарги (21 штука) – відмовити. Відмовити не складно, бо в комісії ЗА Вілкула – 12 із 18 членів комісії. Разом голосують ОПО(блок), БЮТ, БПП, НФ, РПЛ», – наголосив Маркевич. О 10 ранку засідатиме нова міська рада. «Солідарність, «Народний фронт», «Батьківщина» й Радикальна партія (які у міській комісії голосували ЗА Вілкула) повинні будуть пояснити, кого саме вони представляють у міськраді», – написав член «Самопомочі».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що «Самопоміч» оскаржить кінцевий протокол Криворізької комісії про визнання Юрія Вілкула переможцем, якщо комісія не скасує відповідне рішення.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ