Вілкул-старший зі скандалом став мером Кривого Рогу

Юрій Вілкул
Юрій Вілкул

У Кривому Розі на Дніпропетровщині вранці 18 листопада відкрили сесію міської ради та представили в якості нового мера міста Юрія Вілкула, пише Українська правда.

Раніше територіальна виборча комісія дозволила перерахувати лише 1 дільницю, а 21 скаргу відхилили. Про це повідомив народний депутат від «Самопомочі» Ярослав Маркевич у Facebook. «Виборча комісія відмовилася розглянути скарги, а потім встановити результати виборів. І одразу приступила до реєстрації депутатів (нагадаю, переможцем у мерських перегонах вони раніше визнали Вілкула). Тому станом на першу годину ночі в Кривого Рогу (на думку виборчої комісії) є законно вибраний мер і депутати», – написав він. «Ця ж комісія (не відходячи від каси) одразу призначає засідання міської ради на 9 ранку 18 листопада. Тобто на сьогодні. І тільки потім приступає до розгляду скарг», – додає депутат.

За його словами, ТВК вирішила «задобрити» або відволікти проукраїнську громадськість – і дозволила зробити перерахунок голосів на одній виборчій дільниці. «Інші скарги (21 штука) – відмовити. Відмовити не складно, бо в комісії ЗА Вілкула – 12 із 18 членів комісії. Разом голосують ОПО(блок), БЮТ, БПП, НФ, РПЛ», – наголосив Маркевич. О 10 ранку засідатиме нова міська рада. «Солідарність, «Народний фронт», «Батьківщина» й Радикальна партія (які у міській комісії голосували ЗА Вілкула) повинні будуть пояснити, кого саме вони представляють у міськраді», – написав член «Самопомочі».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, що «Самопоміч» оскаржить кінцевий протокол Криворізької комісії про визнання Юрія Вілкула переможцем, якщо комісія не скасує відповідне рішення.

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ