Юрій Вілкул
За Юрія Вілкула віддали свої голоси 73,09% виборців

За даними паралельного підрахунку, явка на виборах у Кривому Розі цієї неділі становила 55,88% від загальної кількості виборців, включених до списків. За Юрія Вілкула віддали свої голоси 73,09% виборців, тобто 209 406 криворіжців. Таким чином, позачергові вибори криворізького міського голови відбулися за один тур, передає місцеве видання 0564.ua.

Кандидат від «Самопомочі» Семен Семенченко набрав 10,74% голосів (30 777 осіб).

На третьому місці – Світлана Сова (партія «Сила людей») з результатом 4,6% (13 190 голосів).

На четвертому місці – кандидат від партії «УКРОП» Микола Колесник – 4,3% (12 315 голосів).

На п’ятому місці – представник «Народного контролю» Ігор Левицький – 2,58% (7 405 виборців).

Інші кандидати набрали менше 1%.

Народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв підтвердив інформацію про перемогу Юрія Вілкула на виборах мера в Кривому Розі. Про це він написав на сторінці в Facebook.

«Наш підрахунок дає наступний результат. Юрій Вілкул отримав 210 тисяч голосів. Семен Семенченко – 31 тисячу», – заявив Соболєв. При цьому він не уточнив, хто саме проводив підрахунок голосів.

Читайте: Вілкул-старший підкуповує виборців у Кривому Розі

Нагадаємо, восени 2015 року діючий мер Кривого Рогу Юрій Вілкул («Опозиційний блок») був переобраний з перевагою в 752 голоси над кандидатом від «Самопоміч», молодим викладачем місцевого педінституту Юрієм Мілобогом.

Демократичні сили вважають, що штаб Вілкула «накрутив»  кілька сотень додаткових голосів на спецдільницях лікарень і пенітенціарних установ. Рішення про перевибори було ухвалено Верховною Радою під тиском багатолюдних протестів міської громади Кривого Рогу.

За повідомленнями ЗМІ, Вілкула підтримує один з найбільших власників в місті, олігарх російського походження Вадим Новинський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ