ГПУ
На допит в Генпрокуратуру викликали Вілкула та Королевську

Народним депутатам від «Опозиційного блоку» Олександру Вілкулу та Наталії Королевській надіслані повістки на допит у Генеральній прокуратурі. Про це 2 листопада повідомив Генеральний прокурор України Віктор Шокін на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

За його словами, сьогодні у Верховній Раді «була спроба викликати на допит кількох представників «Опозиційного блоку» – це Вілкул, Королевська та Новинський». Окрім того, сказав Шокін, «були надіслані повістки на четвер, 5 листопада, про виклик цих людей до Генпрокуратури. Я маю на увазі пана Вілкула та пані Королевську». Як повідомили у Twitter фракції «Самопоміч», голову фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка викликають на допит в Генпрокуратуру.

Тим часом народний депутат України Наталія Королевська перебуває у Києві у своїй депутатській приймальні та нічого про повістку не знає. «Я зараз перебуваю у Києві у своїй депутатській приймальні. Про повістку нічого не знаю. Я готова до співробітництва», – сказала Королевська. Вона уточнила, що двічі отримувала повістки на допит, зокрема, у справі щодо фінансування бойовиків на Донбасі, і двічі з’являлася до слідчого. Востаннє, як зазначила Королевська, це було взимку цього року. «Я ходила на допити до слідчого, і жодних питань більше не виникало», – зазначила вона.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, депутат Вадим Новінський заявляє, що повертається в Україну з російського Пітера і готовий дати свідчення. Так, в повідомленні МВС зазначається, що «Новінський вже зв’язався з МВС і висловив готовність дати необхідні слідству свідчення».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ