З 1 червня призначення спецпенсій припиняється
З 1 червня призначення спецпенсій припиняється

З 1 червня 2015 року припиняється призначення спецпенсій депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам. Про це заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, повідомляє прес-служба міністерства.

«Затягнути зі скасуванням спецпенсій ні в кого не вийде. Це принципова позиція моя, як міністра соціальної політики, і уряду в цілому», – сказав він.

Розенко нагадав, що Закон України, ухвалений Верховною Радою у березні, передбачав, що уряд до 1 травня має внести відповідний пакет законів про пенсійну реформу і якщо парламент до 1 червня не ухвалить цей закон, то система спецпенсій в Україні припиняє існування. «Ми виконали норму Закону і до 1 травня внесли на розгляд Верховної Ради системну пенсійну реформу, яку парламент, на жаль, досі не розглянув і не ухвалив», – зауважив глава Мінсоцполітики.

«Тому з 1 червня 2015 року Пенсійний фонд України припиняє призначати пенсії за спеціальними законами. З  червня всі пенсії народним депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам будуть призначатися відповідно до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», як усім звичайним людям», – наголосив міністр, зауваживши, що ця норма не стосується науковців та військовослужбовців.

«Ми виконаємо цю норму закону з великим задоволенням. Це наша принципова позиція. Компромісів щодо подальшого існування ганебної системи ВІП-пенсій не буде», – підкреслив Розенко.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ