Віра Савченко, сестра ув'язненої в Росії української льотчиці та народного депутата Надії Савченко, в залі суду разом із Надією та адвокатом Іллєю Новіковим
Віра Савченко, сестра ув’язненої в Росії української льотчиці та народного депутата Надії Савченко, в залі суду разом із Надією та адвокатом Іллею Новіковим

Надя готова до борні. Я готуюсь

Ось лист Наді.

«До людей!

Моя сестра, Віра, хоче їхати підтримувати мене в суді під час вироку. І потім, коли я буду голодувати, до кінця стояти під ворітьми в’язниці та боротися за мене.

Ми всі знаємо історію братів Навальних. У Росії молодшого брата посадили як заручника, щоб зв’язати руки старшому.

Щоб уникнути такої ситуації із моєю сестрою, проти якої в Росії порушили кримінальну справу — аби покарати її за те, що вона воює із владою РФ за свою сестру (і вже дуже часто в мене останнім часом цікавлятья, коли вона приїде?), я заявляю наступне.

Якщо вони посміють затримать Віру і кинути її до в’язниці — з першого дня її ув’язнення ми обидві оголосимо суху голодовку до смерті чи до повернення нас в Україну!

Лист Савченко

Світ не пробачить Росії вбивство двух сестер Савченко!

Дві Савченко катам російським точно не по зубах! Вони і з однією не справились! Своїм рішенням ми обрубаємо їм усі спроби зробити нас слабкими поодинці! Ми разом у житті та в смерті! І разом у  любові до України! Разом переможемо!

Надія Савченко».

Надя Савченко

Джерело: Надія Савченко – Nadiia Savchenko та Vira Savchenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ