B273C3DE-9988-4B22-A216-97851AD820A1_w987_r1_s
Міністерство охорони здоров’я Вірменії вимагає звільнити медиків

Озброєні члени групи, яка захопила територію полку патрульно-постової служби поліції в Єревані, взяли в заручники двох лікарів та медсестру, що прибули на допомогу пораненим у стрілянині, передає Радио Азатутюн.

«На території захопленого полку ППС є ще двоє поранених. Правоохоронці закликали надати їм допомогу, однак отримали відмову. Із закликом щодо перевезення поранених в медустанови виступили і родичі. Правоохоронці забезпечили всі необхідні умови. Пізніше члени озброєної групи, що захопила територію полку ППС, зажадали надати їм медичну допомогу, сказавши, що становище поранених важке, а після прибуття бригади медиків взяли їх в заручники. Правоохоронці вживають заходів щодо звільнення заручників шляхом переговорів», – розповів начальник управління з інформації і зв’язків з громадськістю поліції Вірменії Ашот Агаронян.

Водночас, Міністерство охорони здоров’я Вірменії виступило із заявою, в якій підкреслило, що все медичне співтовариство Вірменії вимагає негайного звільнення медиків, яких, за повідомленням поліції, члени озброєної групи «Сасна црер» взяли в заручники.

Перестрілка на території захопленого полку ППС сталася у ніч на вівторок, коли, за даними представників озброєної групи, туди проникли поліцейські. В результаті були поранені кілька членів групи і поліцейських.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на відділення полку патрульно-постової служби в Єревані напали 17 липня. При цьому був убитий поліцейський і поранені чотири людини. Озброєні люди взяли в заручники сімох людей і вимагали звільнення координатора опозиційної організації «Установчий парламент» Жірайра Сефіляна, заарештованого за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї.

Із захопленої будівлі поліції згодом звільнили всіх заручників. Крім того, опозиціонери зажадали відставки влади країни і формування нового уряду.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ