6 липня поліція Вірменії розблокувала проспект Баграмяна в Єревані й поліціянти вивели протестувальників з місця подій. Кілька людей посадили до автозаків. Згодом спецназівці виставили ланцюг вздовж тротуару. Транспортний рух відновлено, повідомляють Новости-Армения.

Силовики також розібрали барикади, побудовані із сміттєвих баків і виставлені на проспекті Баграмяна учасниками акції протесту проти подорожчання електроенергії. Armenia Today відзначає: щойно поліцейське оточення злегка просунулося вперед, учасники акції сіли. Поліцейські перерізали мотузки, які протягнули учасники акції, щоби перекрити рух на проспекті, а також спробували відібрати мотузку яка залишилася, щоби вони не мали можливості знову перекрити проспект. Далі поліцейські почали піднімати учасників сидячої акції. Чисельність співробітників поліції істотно перевищувала чисельність протестувальників. Частину мітингувальників поліцейські витіснили або насильно забрали з проїжджої частини на тротуар.

Близько десятої ранку поліція розповсюдила заяву, в якій міститься заклик до учасників акції протесту проти подорожчання електроенергії розблокувати єреванський проспект Баграмяна до 12:30 (11:30 за Києвом). В іншому випадку, правоохоронні органи заявили, що зроблять це самі.

Зазначимо, в суботу, 4 липня, представник координаційної групи акції протесту Давид Санасарян заявив, що якщо влада не виконає їхні вимоги до 21:00 понеділка (20:00 за Києвом), то вони почнуть реалізацію нової акції «Крок вперед». Зокрема, він пригрозив, що демонстранти щодня пересуватимуть сміттєві баки, які слугують їм барикадами, «на крок вперед».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 19 червня активісти «Установчого парламенту», «Фронту вірменських жінок» і прості громадяни почали акцію протесту проти подорожчання електроенергії . Вони оголосили сидячий страйк і пообіцяли прийти до резиденції Президента, якщо влада не скасує рішення комісії з регулювання суспільних послуг.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ