вірус Зіка
Перевіреної вакцини від вірусу Зіка наразі не існує

Влада Чехії оголосила про перші випадки захворювання на вірус Зіка на території країни. Де заразилися ці люди і чи відвідували вони країни, в яких були зафіксовані спалахи цього захворювання, не повідомляється, інформує ВВС.

Всесвітня організація охорони здоров’я назвала вірус Зіка загрозою світового масштабу. Хвороба становить небезпеку в основному для жінок, які планують завагітнити, оскільки може викликати мікроцефалію у деяких новонароджених.

Також ВООЗ застерегла, що небезпечний вірус Зіка може вийти з-під контролю. У Бразилії, звідки почалося поширення хвороби, з таким діагнозом вже народилися кілька тисяч дітей.

Заражених вірусом було виявлено в Європі та США. Всі хворі до цього відвідували країни Латинської Америки. Один випадок було зафіксовано в РФ.

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що для боротьби з поширенням вірусу Зіка потрібно 56 млн доларів. Перевіреної вакцини від вірусу поки що немає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, начальник Київської СЕС Олег Рубан заявив, що захворювання українців вірусом Зіка виключене. Навіть якщо хвороба потрапить в Україну з комахами – кліматичні умови завадять поширенню лихоманки, наголосив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ