Visa і MasterCard знову відключили російські банки через санкції
Visa і MasterCard знову відключили російські банки через санкції

Міжнародні платіжні системи Visa й MasterCard відключили від обслуговування низку російських банків, які потрапили до санкційного списку США. Цього разу постраждали ті, хто має бізнес в окупованому Криму. Про це повідомляють з джерела на банківському ринку, а також представники платіжних систем, пишуть Ведомости.

Від обслуговування Visa і MasterCard були відключені банки: «Генбанк», «Крайинвестбанк», банк «Верхневолжский», Севастопольський морський банк (СМБ), які працюють в Криму, а також «Інресбанк» і «Мособлбанк», які пов’язані з «СМП банком», акціонерами якого є брати Ротенберги, що перебувають під санкціями.

«Генбанк» вже опублікував лист, з якого випливає, що санкції дійсно позначилися на його роботі. В банку стверджують, що вживають всіх можливих заходів для того, щоб в найкоротші терміни відновити роботу пластикових карт. При цьому йдеться про операції за кордоном.

Нагадаємо, 22 грудня Міністерство фінансів США ухвалило рішення про посилення санкцій, запроваджених проти громадян та юридичних осіб.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, парламентарі дозволили Кабінету Міністрів запровадити з 1 січня 2016 року дзеркальні санкції проти Росії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ