Visa Inc. credit cards are arranged for a photograph in Brasilia, Brazil, on Thursday, June 25, 2009. Cia. Brasileira de Meios de Pagamentos, the Sao Paulo-based processor of payments for Visa, said 19 of the 76 participating brokerages were banned yesterday -- the last day investors could place bids for the IPO -- because they "supposedly" advertised the sale without regulatory approval. Photographer: Adriano Machado/Bloomberg News
Visa відмовляється від обслуговування операцій за картками російських банків з 1 жовтня

Visa з 1 жовтня відмовляється від гарантованого обслуговування операцій за картками російських банків. Про те, що Visa розіслала лист, в якому попередила членів системи про зміни у порядку обслуговування карт, пише Комерсант, посилаючись на учасників ринку.

«Visa повідомила, що з 1 жовтня, якщо авторизаційні запити (одержання схвалення від системи на проведення операції) по локальних операціях (всередині Росії) будуть надходити в Visa, вона не гарантує їх обробку», – сказав один зі співрозмовників видання. За його словами, Visa фактично знімає з себе відповідальність за відмову обробляти операції, за які їй довелося б повторно внести страховий депозит в Центробанк.Visa підтвердила відправлення такого листа всім банкам.

Тож, Національна система платіжних карт (НСПК) повинна повністю перемкнути всі операції Visa на себе. Чи буде завершений цей процес у строк, неясно, низка налаштувань в НСПК все ще проводиться. Однак до збоїв за картковими операціями зміни призвести не повинні.

Як відомо, у грудні 2014 року міжнародна платіжна система Visa ухвалила рішення відключити російські банки, що діють на території півострова Крим, від своїх сервісів. Раніше Путін доручив уряду і ЦБ розглянути пропозиції глави «Сбєрбанку» Германа Грефа про побудову на базі ВАТ УЕК російської платіжної системи.

Читайте: Visa та MasterCard більше не обслуговуватимуть кримчан

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ