Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат
Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат

Що може пов’язувати мене із вбивством Кеннеді та трагедією 9/11? На перший погляд, нічого. Але якщо глянути, з яким ентузіазмом доблесні правоохоронці арештовують моє майно, то я не здивуюся, якщо найближчим часом мені «шитимуть» участь і у цих злочинах.

Спершу була квартира, а тепер уже й автомобіль арештовано. Буду насолоджуватися користуванням своїм ноутбуком, бо скоро уже й до нього доберуться. Сміх та й годі. Але чомусь не смішно. Лячно від тупості тих, хто покликаний дбати про наш спокій.

Уже давно очевидно, що «відважні лицарі плаща та кинджала» з вулиці Різницької сумлінно виконують замовлення влади на те, щоби зробити моє життя якомога «приємнішим». Наче натякають мені: «Бачиш, добродію, не до тих лізеш зі своїми антикорупційними викриттями та критикою можновладців».

Про всяк випадок додам, що автомобіль я придбав ще тоді, коли працював адвокатом. І вказував його в усіх своїх деклараціях. Чи вмію я мандрувати у часі? Ні, але прокурори, мабуть, вважають, по-іншому: спершу я влаштувався на роботу в Генпрокуратуру і накрав там грошей (це, як я розумію, звична для них парадигма), а потім повернувся у минуле і на вкрадене придбав собі авто.

До «логіки» теперішніх прокурорів мені не звикати. Але на що сподіватися громадянам, які до цього не відчули на собі увесь «сервіс» правової і соціальної держави Україна?

Правоохоронна система залишається вірним псом влади, який готовий шматувати як людей, так і бізнеси. І вірні «порошенківці» разом з «луценківцями» добре це знають, тому що відчувають свою безкарність. Коли ми бачимо такі процеси у суспільстві, постає запитання: а чи варто залишатися чесним та прозорим? Чи, можливо, від гріха подалі, краще приховати своє майно, бо хто його зна, що там у прокурора на думці?!

А тим часом, десь у паралельній реальності, прокурор Дмитро Сус, який записав свій автомобіль на 86-річну бабусю, продовжує спокійно працювати і виконувати нові замовлення керівництва. Бо з таким вірним «другом» керманичам країни не цікаво, звідки у людини, яка працює на державній службі, є кошти на Audi Q7. Дмитро людина «талановита» і «креативна», тому не виключаю, що заняття йогою допомагають йому геть нічого не їсти та все зароблене роками вкладати в авто представницького класу.

І на завершення, користуючись нагодою, переказую вітання пану Луценку, який на одній з перших прес-конференцій на посаді генпрокурора пообіцяв здолати корупцію у своєму відомстві. Юрію Віталійовичу, може годі уже вести захоплюючі філологічні диспути з патроном усіх страусів України щодо того, чи є слово «покидьки» нецензурною лайкою? Може, саме час пошукати цих самих покидьків довкола себе. Повірте, хоч Ви їх і не бачите, але вони є!

kennediДжерело: Віталій Касько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ