Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат
Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат

Новий Генпрокурор «порадував» на першій прес-конференції. Прокоментую тут деякі згадки про мою скромну персону.

По-перше, на думку Юрія Віталійовича, міжнародний напрямок, який я курував в ГПУ, був найменш успішним. Думаю, що про ефективність роботи міжнародного управління варто питати у наших іноземних партнерів – Посольств США та ЄС в Україні, прокурорів зі США, Австралії, Швейцарії, Нідерландів та інших країн, з якими ми працювали пліч-о-пліч. Мабуть тому у 2015 році Загальні збори Міжнародної асоціації прокурорів обрали мене членом Виконкому цієї організації. Але складається враження, що Генпрокурор питав про ефективність нашої роботи у перепризначеного Столярчука, якого вважає найбільш фаховим і кваліфікованим працівником ГПУ.

По-друге, виявляється я призначив в міжнародне управління прокурора Ніщенка, який, за словами нового Генпрокурора, винен у смертельному ДТП. Я промовчу про презумпцію невинуватості, це складна юридична категорія. Але раджу почитати особову справу цього прокурора – на час, коли його призначали у міжнародне управління ГПУ, я ще у Львові працював )).

Окрім того, призначити чи звільнити прокурора з посади заступник Генпрокурора не може без наказу самого Генпрокурора. Щоби не бути голослівним – додаю своє звернення до Шокіна з цього приводу, яке залишилось без будь-якої реакції.

13327483_271084996574285_6604895198334690495_n

Джерело: Віталій Касько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ