Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат
Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат

Сьогодні – 24 травня – спливає два місяці з часу, коли шокінська «бригада» попередила про звільнення більшості слідчих і прокурорів Генеральної інспекції. Це означає, що відсьогодні Генеральний прокурор зможе звільнити їх формально без порушення закону.

Однак хочу нагадати, що саме ці хлопці і дівчата продемонстрували дієвість і принциповість, і боролися проти корупції в прокуратурі до кінця. Саме вони розпочали справу «діамантових прокурорів» і попри шалений тиск з боку верхівки ГПУ довели її до суду. Саме вони виконували свою роботу замість консультуватись із «смотрящими».

Ці молоді, перспективні слідчі і прокурори рік тому повірили в політичну волю боротися з корупцією. Тепер, показавши на що здатні, вони виведені поза штат і очікують на звільнення. Навіть перевестись в інші підрозділи прокуратури і далі працювати вони не можуть – там або давно вже розставили «потрібних людей», або немає запиту на чесність і професійність.

Сигнал, який подає ГПУ молодому поколінню, – не йдіть сюди за справедливістю, таким тут не місце.

Поки наказів про звільнення ще немає, хочу наголосити для нинішнього керівництва прокуратури – у вас ще є можливість відновити у Генеральній інспекції тих, хто вже пройшов свій «конкурс» в боях з корупціонерами в погонах. І відновити віру в справедливість.

P.S. Фото «Українська правда» з акції на підтримку наших слідчих і прокурорів під ГПУ рівно два місяці тому.

13256242_267535976929187_4712649498812455081_nДжерело: Віталій Касько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ