Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат
Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат

У понеділок, 16 травня, ми подали новому вже Генеральному прокурору офіційне клопотання про скасування як незаконного повідомлення про підозру від 8 квітня, яке 10 квітня театрально, незаконно і безуспішно намагалися вручити мені Сус і компанія.

Нагадаю, що це дійство порушувало елементарні вимоги закону про вручення повідомлення про підозру у день її складення і вимогу про здійснення цих дій спеціальним суб’єктом – Генеральним прокурором або його заступником (через статус адвоката). Це навіть якщо винести за дужки незаконне стеження, дії в нічний час, пошкодження майна і відсутність спроб направити виклик поштою. Безпідставність та політична вмотивованість цієї «підозри» – це окреме питання.

Минув вже тиждень (тоді як КПК дає 3 дні для відповіді на таке клопотання), але ми й досі не дочекалися від новопризначеного Генерального прокурора жодної реакції. Тому змушені звертатися до нового очільника ГПУ публічно і все ще сподіваємось, що він не має на меті продовжити відомі всім «замовні справи» свого попередника.

13227830_265448703804581_4956927190649562551_o

Джерело: Віталій Касько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ