Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат
Віталій Касько, колишній заступник генпрокурора України, адвокат

Йшла третя година, а апельсин квадратним все не ставав…

Так можна коротко охарактеризувати чергову (вже третю) спробу різних органів слідства допитати мене в тій процесуальній якості, якої в мене ніколи не було, – адже підозри мені у встановленому законом порядку досі не вручили. Щоб уникнути подальшого витрачання часу слідчими, вручив їм свої письмові пояснення як громадянина без процесуального статусу по суті фантазій Генеральної прокуратури, які слідчого цілком задовольнили.

13521917_286452161704235_8510546664026399075_n Проте, слідчий Нацполіції, за яким наглядають шість прокурорів ГПУ, за законом не може прийняти наразі жодного процесуального рішення по суті цього дивовижного провадження, адже закрити його може … виключно ПРОКУРОР. А Генеральна прокуратура, замість того, щоби виконувати закон, надалі безсовісно продовжує його порушувати. Як з’ясувалося сьогодні, вона продовжила строк слідства у цій справі на 6 місяців, просто проігнорувавши вимогу закону про направлення клопотання мені та адвокатам для висловлення заперечень. Прізвище прокурора, який зробив це, добре відоме у вузьких колах – Севрук. А нинішні шість прокурорів у справі були його підлеглими. Тому нічого не змінюється у Датському королівстві – нинішнім прокурорам закон не писаний…

А сьогодні також з’ясувалося, що тільки слідство у Нацполіції задумалось над тим, як це можна було підозрювати мене у використанні завідомо підробленого документу, коли факт підробки цього документу ніким не встановлювався. Навіть справа за фактом підробки документу не була порушена. Адже коли прокуратурі потрібно щось швидко зварганити, логіка і закон до уваги не беруться… :-)))

Джерело: Віталій Касько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ