іномовлення
Іномовлення в Україні буде запущено 1 жовтня

Іномовлення в Україні запустять 1 жовтня. Про це повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець  під час засідання уряду, передає УНІАН.

«О 12.00 1 жовтня ми запустимо мультимедійну платформу іноземного мовлення України», – сказав він. Стець переконаний, що мовлення цієї медіаплатформи «буде видно на всіх континентах, у сотнях країн світу, сотням мільйонів людей».

Він наголосив, що Верховна Рада має проголосувати за проект Закону «Про систему іномовлення України», а Президент, відповідно, його підписати. У Міністерстві інформполітики зазначили, що цей нормативний документ попередньо підтримав Кабінет міністрів і направив на розгляд у парламент. «Він передбачає створення системи державного іномовлення, що дасть можливість донесення до іноземної аудиторії, зокрема, української діаспори, інформацію про події в Україні», – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що коаліційною угодою, програмою дій уряду на 2015 рік та Стратегією сталого розвитку-2020 на МІП покладено одне з головних завдань – реформа іномовлення України. Раніше Юрій Стець планував запустити українську медіаплатформу іномовлення до Дня Незалежності 24 серпня.

Читайте: Сепаратистське радіо «Новороссия» безперешкодно працює поза зоною АТО

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ