minoborony
Росія направила ноту військовому аташе України в зв’язку із запланованими стрільбами над Чорним морем

У вітчизняному Міністерстві оборони припускають, що Росія може нанести ракетний удар в разі проведення Україною ракетних стрільб над Чорним морем 1-2 грудня. Про це заявив заступник міністра оборони Олександр Дублян, повідомляють Українські новини.

За його словами, Росія направила ноту військовому аташе України в зв’язку із запланованими стрільбами.

«Виходячи з їхніх дій за ці роки, від них (Росії, – ред.) можна очікувати багато чого поганого і негативного», – зазначив Дублян.

Заступник міністра підкреслив, що Україна запланувала стрільби відповідно до всіх міжнародних норм.

«Дати проведення призначені на 1 і 2 грудня. Повторюю, ми не порушуємо жодної міжнародної норми, зокрема, і при проведенні даних стрільб», – заявив він.

При цьому Дублян відмовився відповісти, чи скасує Україна стрільби в зв’язку з погрозами Росії.

Тим часом прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков не зміг відповісти на запитання, чи доручав Владімір Путін Міноборони Росії підготувати військову відповідь на можливі пуски ракет Україною.

Він додав: «У Кремлі не хотіли б допускати будь-яких дій України в порушення міжнародного права і які могли б спричинити створення небезпечних умов для міжнародних перельотів над територією Росії або прилеглих районів».

Раніше видання «Дзеркало тижня», посилаючись на джерела у Міноборони України, повідомило, що Росія погрожує ракетним ударом у разі проведення Україною ракетних стрільб в районі адмінкордону в Криму.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ