Державна екологічна інспекція України
Державна екологічна інспекція України не підлягає реформуванню

Державна екологічна інспекція України не підлягає реформуванню, її слід ліквідувати. Про це заявив на брифінгу в Києві в понеділок віце-прем’єр Валерій Вощевський, передає Інтерфакс-Україна.

«Висновок один – реформувати неможливо. Ліквідувати», – заявив Вощевський. За його словами, ця служба абсолютно не виконує своїх функцій, «корупційна складова на рівні 100%».

Замість цієї структури, в якій працюють 2,5 тис. людей, пропонується створити нову організацію – із залученням молоді та громадських діячів.

Екологічний контроль за найважливішими підприємствами поки що забезпечуватиме нинішня служба, а нова організація створюватиметься паралельно. На створення нової структури піде півтора-два місяці, зазначає віце-прем’єр.

Як відомо, від початку липня віце-прем’єр Вощевський узяв на себе координацію роботи Державної екологічної інспекції, Держагентства з управління зоною відчуження, Держгеонадр, Держводагентства. У свою чергу, Кабінет міністрів ініціює зміни до Кримінального процесуального та Кримінального кодексів України для посилення відповідальності корупціонерів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сподівається, що Верховна Рада підтримає ініціативу уряду щодо створення Національного агентства зайнятості.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ