Дмітрій Рогозін
Дмітрій Рогозін

Віце-прем’єр РФ Дмітрій Рогозін, який курирує в російському уряді військово-промисловий комплекс, знову публічно заявив про намір продовжувати агресивну політику. Про це пише newsru.ua.

«Не треба оглядатися на когось або ображатися на когось. Ми ж з вами велика «Армата»… Я завжди на цю тему жартував: ну, там візи вони нам не будуть давати, у санкції нас записали. Але танкам візи не потрібні», – сказав він в ефірі програми «Недільний вечір» на каналі «Россія 1». При цьому Рогозін зазначив, що основною проблемою Росії є корупція.

Нагадаємо, віце-прем’єру РФ Дмітрію Рогозіну заборонений в’їзд як до країн Євросоюзу, так і до США.

Як відомо, Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати ситуацію на Донбасі. За безпосередньої участі російських спецслужб і підтримки російської армії на Донбасі було створено так звані Донецьку і Луганську «народні республіки». РФ постачає зброю терористам і направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. Через ці дії США, Євросоюз, Канада, Японія, Австралія та багато інших країн запровадили санкції проти Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ