банк «Хрещатик», виплати
Виплати коштів розпочнуться не пізніше 18 травня 2016 року

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повністю опрацював реєстр вкладників ПАТ «КБ «Хрещатик» і готовий почати виплати коштів у межах гарантованої суми відшкодування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Фонду.

Так, необхідні кошти зарезервовані для виплат. ФГВФО готовий перерахувати їх в певні банки-агенти, з якими вже підписані відповідні договори.

«У співпраці з Київською міською державною адміністрацією з метою максимального збереження активів банку, Фонд опрацьовує можливість виведення банку «Хрещатик» з ринку із залученням інвестора. У зв’язку з цим виплати вкладникам банку «Хрещатик» розпочнуться на кілька днів пізніше оголошеної раніше дати, але виключно у визначені законодавством терміни», – йдеться в повідомленні.

Виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився, і за договорами банківського рахунку (поточні і карткові рахунки) почнуться не пізніше 30 робочих днів з дня початку процедури виведення Фондом банку з ринку, тобто не пізніше 18 травня 2016 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 квітня банк «Хрещатик» встановив обмеження на видачу готівки до 2,6 тис. грн. на добу через банкомат. Це, як пояснили, було пов`язане з «тимчасовою технічною проблемою». Також банк продовжив запроваджені раніше обмеження на безготівкові перекази.

5 квітня НБУ визнав банк «Хрещатик» неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію.

Того ж дня кілька сотень киян зібралися під офісом банку з вимогою повернути їм заощадження, а також заробітні плати, нараховані на емітовані банком зарплатні картки.

За день до цього «Київводоканал» повідомив про зміну реквізитів для сплати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення – споживачі мають платити на рахунок не у банк «Хрещатик», а у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ