Банк, що здійснюватиме виплату коштів вкладнику, визначається залежно від місця реєстрації проживання
Банк, що здійснюватиме виплату коштів вкладнику, визначається залежно від місця реєстрації його проживання

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ «Банк Михайлівський». Про це йдеться у повідомленні Фонду.

Як зазначається, для отримання коштів вкладники банку з 2 вересня 2016 року до 13 жовтня 2016 року включно можуть звертатись до установ банків-агентів Фонду: «Альфа банк», «Банк Кредит Дніпро», «Кредобанк», «ПУМБ», «Правекс-банк», «Таскомбанк».

«Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаному вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунку з банку «Михайлівський», – повідомили в установі.

Як відомо, 23 травня правління Національного банку ухвалило рішення про віднесення ПАО «Банк Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

За інформацією НБУ, 20 травня, коли голова правління банку «Михайлівський» Ігор Дорошенко залишив посаду, банк під прикриттям технічного збою куратора НБУ обмежив доступ до своєї бази даних і провів низку сумнівних операцій з переведення вкладів фізичних осіб із пов’язаних з банком компаній, збільшивши навантаження на Фонд гарантування на один мільярд гривень – до 2,6 млрд. грн.

Як згодом з’ясував фонд, таким чином банк намагався розгорнути на балансі вклади пов’язаних фінансових компаній, які не підпадають під гарантії.

9 серпня кілька сотень вкладників банку «Михайлівський» перекрили рух автотранспорту на вулиці Хрещатик в центрі Києва, вимагаючи повернення коштів.

12 серпня Національна поліція повідомила про вручення підозри та арешт екс-голови правління банку «Михайлівський», який підозрюється в розкраданні 870 млн. грн. коштів і доведенні банку до неплатоспроможності. Йому загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наступного дня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід колишньому голові правління ПАТ «Банк Михайлівській» у вигляді двох місяців арешту з альтернативою внесення застави у розмірі 137,8 млн. грн.

23 серпня президент Петро Порошенко заявив, що вкладники банку «Михайлівський» отримають свої гроші після їх вилучення у крадіїв.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ