«ВКонтакте»
Instagram і Facebook оголосили «війну» «ВКонтакте»

Фотосервіс Instagram і соціальна мережа Facebook почали видавати помилку при спробі відправити у коментарі до своєї або чужої фотографії посилання на https://vk.com. Про це повідомляє видання TJournal.

При цьому, згідно з інформацією видання, посилання на інші сторінки соцмережі (наприклад, https://vk.com/rbc) публікуються в звичайному режимі. Зазначимо, що на початку серпня цього року «ВКонтакте» почала блокувати зовнішні переходи на Instagram, публікуючи посилання на фотосервіс як неактивні.

За два тижні до цього соцмережа запустила власний додаток-фоторедактор Snapster. Тоді в інтерв’ю TJournal операційний директор «ВКонтакте» Андрєй Рогозов не виключив, що соціальна мережа посилить свою політику щодо продуктів-конкурентів, якщо вони почнуть заважати соцмережі.

Пізніше творець «ВКонтакте» Павєл Дуров, який залишив компанію через «нестачу свободи», звинуватив поточних власників соціальної мережі в боягузтві перед Instagram.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «війна» між соцмережами триває вже давно. Зокрема, 13 травня жителі багатьох міст Росії були неприємно здивовані тим, що не можуть зайти на сайти деяких соціальних мереж, що належать іноземним компаніям. Зокрема, мешканці східних регіонів країни повідомляють про те, що для них стали недоступними Twitter, Facebook та Instagram. При цьому російські «ВКонтакте» та «Одноклассники» працюють без проблем.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ