ЗС Рф
У Росії злочинців планують відправляти не в тюрму, а до армії

Член комітету Держдуми РФ із конституційного законодавства і державного будівництва Алєксєй Діденко від партії ЛДПР готує проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу РФ і до закону «Про військовий обов’язок і військову службу», що передбачають запровадження нових виховних заходів для осіб, які вчинили ненасильницькі злочини невеликої та середньої тяжкості. Про це пишуть Известия.

Зокрема, за подібні злочини, вчинені чоловіками вперше у віці від 18 до 45 років, російський законодавець пропонує як альтернативу кримінальному покаранню, зокрема, позбавленню волі, обов’язок проходження військової служби у Збройних силах Росії.

На думку Діденка, це нововведення дозволить більш гуманно підходити до питання перевиховання громадян, які вперше засуджені за незначні злочини, а також певною мірою вирішить і питання з переповненістю місць позбавлення волі. Термін служби в армії дорівнюватиме терміну позбавлення волі, зазначеному в цих статтях. Нова норма не поширюватиметься на осіб, які вчинили насильницькі, тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Нагадаємо, російські окупантському сили вже давно активно вербують зеків на Донбасі.

Читайте: Путін готовий поховати 150 тисяч російських солдатів у Сирії заради нафти й газу, – британські ЗМІ

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ