«Самопоміч» вирішила залишитися в парламентській коаліції
«Самопоміч» висунула центральній владі ультиматум

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» дала центральній владі місяць на виконання ультиматуму, в іншому разі коаліція опиниться під загрозою розпаду. Про це у програмі Лівий берег розповів голова фракції Олег Березюк.

Серед вимог фракції – перерахувати тарифи, ліквідувати податкову міліцію, звільнити генпрокурора, налагодити роботу митниці та судів. «Це не шантаж. Це пропозиції до дії, якщо коаліція демонструватиме тенденцію до дії та результату, то ми працюємо далі. Якщо залишиться навіть 1 міліметр можливої якості роботи коаліції, то ми будемо там. Попри те, що може бути нам невигідно політично», – зазначив Березюк.

Також у фракції вимагають кадрових змін у міністерствах оборони та внутрішніх справ. При цьому Березюк запевнив, що «Самопоміч» у розпаді коаліції не зацікавлена.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 1 вересня Олег Ляшко оголосив про перехід фракції Радикальної партії в опозицію і забрав свого віце-прем’єра Олега Вощевського з Кабміну. Згідно з коаліційною угодою, якщо при виході із більшості якоїсь фракції чисельність коаліції не стає меншою, ніж це передбачено Конституцією, то коаліція продовжує існувати.

Нагадаємо, фракція «Самопоміч» виключила  зі свого складу п’ятьох депутатів, які 31 серпня підтримали у першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ