«ОдесаПрайд-2016», «Марш рівності», ЛГБТ
В Одесі заплановано проведення фестивалю «ОдесаПрайд-2016»

В Одесі можуть заборонити проведення «Маршу рівності» ЛГБТ-спільноти, запланованого на 13 серпня в рамках фестивалю «ОдесаПрайд-2016», передає УНІАН.

9 серпня до Одеського окружного адміністративного суду надійшов позов виконавчого комітету Одеської міської ради про неможливість проведення вищезгаданої вуличної акції.

У мерії пояснюють, що причина звернення до суду полягає в тому, що кілька організацій, які мають полярні погляди, подали заявки на проведення акцій у центрі міста в один і той же час. «Можливі небажані інциденти», – наголосили у прес-службі.

Тим часом оргкомітет «ОдесаПрайд» ухвалив рішення, що «Марш рівності» має бути доступним для всіх людей, які хочуть підтримати ЛГБТ «у боротьбі за права людини». Як уточнили в оргкомітеті, в акції може взяти участь будь-хто, зокрема ті, хто не має стосунку до ЛГБТ-спільноти. Єдина умова – досягнення 18-річного віку.

Нагадаємо, в Одесі заплановано фестиваль «ОдесаПрайд-2016» 10-14 серпня, в його рамках 13 серпня має пройти «Марш рівності».

Представники християнських конфесій звернулися до мера Одеси Геннадія Труханова, голови ОДА Міхеїла Саакашвілі, начальника регіонального главку Національної поліції Ґіорґі Лорткіпанідзе і керівника управління СБУ в області Сергія Батракова з проханням не допустити проведення цієї акції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ