Зала забита міліціянтами
Зала забита міліціянтами

Сьогодні, 11 вересня, у Печерському суді Києва продовжився розгляд справи щодо клопотання слідства про тримання під вартою на 2 місяці заступника голови партії «Свобода», автора терміну «Революція гідності» Юрія Сиротюка, якого звинувачують в організації заворушень біля парламенту 31 серпня. Залу засідань і навіть коридори суду під завязку забили правоохоронцями, ніби судять якогось відомого мафіозі.

Засідання суду
Засідання суду

Як повідомляє прес-служба політсили, у залу, де розглядають клопотання, зігнали понад 60 (!) міліціянтів. Суд відхилив прохання адвоката видалити силовиків із зали.

Міліціянти
Міліціянти

Нагадаємо, що напередодні Печерський райсуд присудив домашній арешт на 2 місяці керівникові Закарпатської «Свободи» Едуарду Леонову, а голову Харківської «Свободи» Ігоря Швайку відпустив на поруки групи народних депутатів.

Автор терміну "Революція гідності" Юрій Сиротюк
Автор терміну “Революція гідності” Юрій Сиротюк

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після вручення підозри Юрій Сиротюк заявив, що він готовий відсидіти хоч 25 років, «але цей режим більше року не проіснує».

Інформаційний Акцент

 • anonim

  Слава покидькам масонам європо і москвожополизам які знищують нашу країну!

 • anonim

  Як хотіли-так і маєте:суддя хитростю вивів всіх,включаючи змі,швидко оголосив про 60 діб арешту,хоча Юрко нікого не вбивав і не калічив,як ти заявляєш,і втік.

 • anonim

  Згадайте. БРЕЙВІКА.Там,здається. Взагалі було 2 чи 3 мента.

 • anonim

  Ще забув вам повідомити,що крім тих ментів(63!)що були у залі суду,ще по 50 у коридорі та на вулиці.Наче Бен Ладена судять.

 • anonim

  Аваков,закрий свою брехливу пельку! Тримайся, Юрко,ми з тобою.Ми-це хто?Аваков і його злочинна команда?Вв,згідно з твоїми словами,коли судили кожного затриманого майданівця потрібно було ставити в зал суду 63 мента.Чи може ти з бандитського опоблоку.коли б’ють тебе-ти захищаєшся,а не чекаєш,поки ти не опинишся на тому світі. Покажи мені хоча б одне фото чи відео де видно що Сиротюк б’є кийком нацгвардійця.в країні де люди один одного “мочать”різними способами ніколи не буде доброго життя.якщо ж він винен-чому ж його тоді судять другий день,міняють суддів,матеріали справи іт.д.Якщо це не політзамовлення,то що ж тоді?

 • ВВ

  При чому тут влада? Ми бачили, як цей виродок розмахував кийком проти гвардійців! І в чому “революція гідності”, в тому щоб безкарно вбити 3 і поранити близько 90 молодих хлопців? Хай подивиться в очі їх батькам, вони б йому швидко вибили зуби за його брехню. Нічого крім зневаги і кари він не заслуговує, як і його брехливі “побратими”. Тільки щире покаяння перед не владою, не порошенко, а народом України можливо помякшить їх кару.