Окупований Крим
Окупований Крим

4 липня відбудеться нарада з профільними відомствами, аби з’ясувати питання в’їзду/виїзду українських громадян на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим. Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає Укрінформ.

«Я обіцяю, що ми зберемося завтра… Думаю, що ми знайдемо порозуміння та ліквідуємо будь-які перепони для українських громадян, які їдуть на свою територію, навіть незважаючи на те, що вона є тимчасово окупованою російськими загарбниками», – зазначив Петренко у відповідь на прохання народного депутата і голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова вирішити питання щодо постанови Кабміну від 4 червня, яка обмежує права українців у в’їзді до Криму.

Чубаров наголосив, що після того, як уряд ухвалив цю постанову, українці Криму не можуть потрапити до себе додому: «Ми закупорили Крим. Права людей порушені… Пане міністре, я просив би вас негайно, давайте завтра закличте до себе нараду, запросіть представників СБУ, Міграційної служби, прокуратури – нам треба вирішити, що трапилося». За його словами, сьогодні, щоб заїхати на територію Криму,  українська сторона вимагає від громадян мати при собі 1 тис. 200 доларів, «які вони мають витратити в Криму».

Читайте також: Окупований Крим залишили навіть чаплі: бракує прісної води.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ