Олександр Аронець
Активіст Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Аронець

Українська влада, яка закриває очі на злочинні дії олігархів, грає на руку окупантам. Такого висновку дійшов український громадський та політичний діяч, активіст Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Аронець, аналізуючі тарифи на електроенергію на території України та на окупованих територіях нашої держави. Про це він написав у своєму блозі.

За останні 2,5 року тарифи для населення (до 600 квт) зросли на 300-400%, а для підприємств і олігархів – на 30%, нагадує Аронець. Водночас населення окупованого кремлівськими найманцями міста Донецьк сплачує 27 копійок за споживання електрики до 150 квт\год., 34 копійки за 150 – до 800 квт\год. та одну гривню і сім копійок за споживання 800 і більше квт\год.

Як відомо, більшість електроенергії ОРДЛО отримує з України. А ті нечисленні теплоелектростанції що залишились в окупації, за інформацією з відкритих джерел, підконтрольні олігарху Рінату Ахметову.

«Таким чином, виходить що, якщо ціни на електроенергію в Україні справедливі та ринкові, то українці банально дотують окупантів», – міркує Аронець.

«Або ж ціни в Україні завищені, а в ОРДЛО ринкові, адже Ахметов на Донбасі через контроль Москви, не має такого впливу над місцевими сепаратистами, тож, не може диктувати свої ціни і збільшувати свої надприбутки. Натомість влада в Україні контролюється олігархами, зокрема, Ахметовим, тому нам за 2 роки підняли ціни в 3-4 рази», – продовжує він.

«А крім того, така разюча відмінність в цінах в ОРДЛО та Україні є нічим іншим, як ідеологічною диверсією проти українців, які живуть у прифронтових територіях, мовляв, яка влада України погана, здирає з людей останню копійку, а яка хороша влада в Донецьку, піклується про людей. Дотування сепаратистів, виплата подвійних пенсій (і української і російської), сприяння зниженим тарифам – це найкраща реклама тероризму і життя на окупованих територіях. І такій рекламі неабияк сприяє українська влада, яка закриває очі на злочинні дії олігархів», – резюмує активіст.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 вересня тарифи на електричну енергію для населення становитимуть 71,4 коп/кВт-год за споживання до 100 кВт-год на місяць, 1,29 грн/кВт-год за за споживання від 100 до 600 кВт-год, а у разі використання понад 600 кВт-год тариф становитиме 1,638 грн/кВт-ч.

Наступне підвищення тарифів для населення відбудеться з 1 березня 2017 року – до рівня 90 коп/кВт-год за споживання до 100 кВт-год на місяць і 1,68 грн/кВт-год за споживання понад 100 кВт-год на місяць.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ