Засновник Amazon лише за тиждень став багатшим на 3,8 мільярда доларів

Засновник і директор корпорації Amazon Джефф Безос у перший тиждень 2017 року став багатшим на 3,8 мільярда доларів, оскільки його акції зросли на 4% до 795,99 доларів. Про це пише Знай.ua.

Відповідно до інформації Forbes, Безос є власником 80 мільйонів акцій Amazon. Так, він  розбагатів на 1,3 мільярда доларів лише у п’ятницю, коли акції компанії стрімко зросли.

Станом на сьогодні статки американського підприємця оцінюють приблизно у 68,7 мільярдів доларів, що робить його четвертою людиною у списку найбагатших світу, після засновника Microsoft Білла Ґейтса, американського інвестора Воррена Баффетта та іспанського бізнесмена Амансіо Ортеґи.

До слова, експерти пов’язують зростання акцій Amazon із випуском розумного динаміка Echo. Його презентували на виставці CES 2017 у Лас-Веґасі, де він підкорив публіку.

Також слід зазначити, що протягом останніх кількох місяців перед зльотом акції Amazon переважно падали та стали дешевшими на 10%.

Довідка: Amazon.com – один із перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет. Створений у липні 1994 року американським підприємцем Джеффрі Безосом і спочатку продавав тільки книги.

У червні 1998 року магазин починає продавати музичні записи, а в листопаді того ж року – відеопродукцію. Станом на 2011 рік сервіс Amazon.com охоплював 34 категорії товарів, у тому числі електронні книги, побутову електроніку, дитячі іграшки, продукти харчування, господарські товари, спортивні товари і багато іншого.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ