f_19145917811464597220
29 травня у селі Літочки Броварського району в двоповерховій будівлі, де проживали люди похилого віку, виникла пожежа

Власника будинку для людей похилого віку, що згорів в селі Літочки Київської області, взяли під варту. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

Броварський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 днів для 40-річного засновника будинку Олега Дмитренка, в якому вночі 29 травня сталася пожежа і загинули 17 людей.

Власнику цього закладу повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

На думку судді, є підстави вважати, що він може переховуватись від слідства або впливати на свідків, або знищувати докази. В ухвалі суду також сказано, що підозрюваний не забезпечив належних норм пожежної безпеки в будинку для літніх людей. У свою чергу, адвокати оскаржуватимуть рішення в Київському апеляційному суді.

Нагадаємо, 29 травня о 3.48 у селі Літочки Броварського району в двоповерховій будівлі, де проживали люди похилого віку, виникла пожежа. Встановлено, що на момент пожежі в будинку перебували 35 осіб. Вдалося врятувати 18 осіб, з яких п`ятеро з опіками госпіталізовані. На місці пожежі виявлені тіла 17 загиблих.

За даними поліції, ліжко-місце в хостелі з доглядом обслуговуючого персоналу коштувало для пенсіонерів 6 тис. грн на місяць.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ