zagorij
В середньому квартири продали Загорію по дві тисячі доларів за квадратний метр

Екс-бухгалтер родинного бізнесу Генерального прокурора України Юрія Луценка Світлана Риженко продала 8 приміщень на вулиці Еспланадній, 34 в Києві депутату від БПП Глібу Загорію за 35 мільйонів гривень. Про це свідчить електронна декларація Загорія, повідомляють Наші гроші.

Видання зазначає, що Загорій викупив не всі квартири у будинку, а лише ті, які належали Риженко. В середньому їх продали по дві тисячі доларів за квадратний метр. У вересні весь будинок намагались продати за 5,3 млн. доларів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше ЗМІ писали, що у генпрокурора є дорога нерухомість в центрі Києва, оформлена на екс-бухгалтерку його дружини Світлану Риженко.

Нинішній очільник ГПУ назвав це «черговою фантазією» та запевнив, що його родина не має жодного відношення до цього будинку.

Водночас прес-служба НАБУ повідомила, що Національне антикорупційне бюро України вже розпочало перевірку придбання та користування нерухомістю на вулиці Еспланадній, 34 у Києві, кінцевим бенефіціаром якої може бути син генпрокурора Юрія Луценка Олександр.

У повідомленні уточнюється, що перевірка почалася «у відповідь на численні запити з боку ЗМІ та звернення громадських організацій».

26 жовтня депутат від БПП Сергій Лещенко опублікував інформацію про наявність у Риженко квартири в окупованій Ялті. Депутат вважає, що ця квартира також насправді належить Луценкові та записана на 67-річну Риженко як на підставну особу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ