Apple запускає функцію запису в базу донорів органів
Apple запускає функцію запису в базу донорів органів

Власники смартфонів зможуть додати себе в національну американську базу донорів органів. Така функція буде передбачена у новій версії операційної системи для iPhone. Про це повідомив голова корпорації Apple Тім Кук, передає Associated Press.

Функція буде виконана у вигляді кнопки у програмі Health, яка за замовчуванням вже входить в пакет програм, що встановлюються на всіх iPhone. Однак нова кнопка буде доступна лише на смартфонах, призначених для використання на території США.

Тім Кук висловив надію на те, що нововведення допоможе розв’язати проблему браку донорів: за статистикою уряду США, зараз черга на трансплантацію органів збільшується на одну людину, яка очікує, кожні 10 хвилин, і щодня помирають 22 людини, які не дочекалися своєї черги.

За словами Кука, з такою ж проблемою свого часу зіткнувся засновник Apple Стів Джобс, якому довелося витримати нестерпні місяці очікування своєї черги на трансплантацію печінки у 2009 році. Крім Apple інші високотехнологічні компанії, такі як Facebook, Google і Twitter, також працюють над новими засобами щодо залучення якомога більшого числа людей до реєстрації в якості донорів органів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ