Вранці 13 липня власники МАФів, які протестують проти демонтажу незаконно встановлених кіосків, частково перекрили рух на Хрещатику. Про це у Facebook повідомив директор Департаменту благоустрою Дмитро Білоцерковець.

«От на таких машинах МАФовики зараз частково знов перекрили рух на Хрещатику. «Бідний» «малий бізнес»… ще одне підтвердження того, що за МАФами у Києві стоять крупні мережовики», – написав чиновник.

«Викликали на переговори представників від МАФовиків, які частково перекрили дорогу на Хрещатику, вже 40 хвилин розмовляємо тільки про одну їх вимогу … продаж алкоголю після 23.00. Вимагають, аби ми не реагували на рішення сесії міськради з даного питання і не зносили такі МАФи. Хочу підкреслити, мер Києва Віталій Кличко, категорично проти продажу алкоголю вночі, як у МАФах, так і в торгових супермаркетах!» – зазначається в повідомленні.

Станом на 12.55 акція закінчилась. Мітингувальники розійшлися. Автомобілі звільнили перекриті смуги для подальшого проїзду транспорту по центральній вулиці Києва. Порушень громадського порядку з боку учасників акції не зафіксовано.

Як відомо, столичні власники МАФів протестують проти демонтажу їхніх кіосків: вони перекривають вулиці, погрожують комунальникам і обіцяють знищувати комунальну техніку, яка проводить демонтажі. Так, вночі 25 червня невідомі спалили евакуатор на Троєщині.

Мер Києва Віталій Кличко закликав міліцію притягти до відповідальності людей, які покривають незаконну діяльність МАФів, перешкоджають демонтажу та знищують комунальне майно. Також мер звернувся до керівництва міліції з проханням звільнити правоохоронців, які  бездіяли при демонтажу незаконних споруд. Кличко сподівається, що нова поліція допоможе йому навести лад з незаконними МАФами.

Читайте: Михайло Головко:«Алкогольна мафія намагається диктувати свої інтереси державі»

Фото Facebook

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ