68043_w_700
Для цього переселенці мають надати договір оренди житла

Внутрішньо переміщені особи також можуть претендувати на отримання субсидії на житлово-комунальні послуги – на підставі договору оренди житла. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, передає прес-служба міністерства.

«Якраз для цих категорій населення, які проживають не за місцем реєстрації, є можливість оформлення субсидій з урахуванням договору оренди житла. Ми не вимагаємо якихось конкретних критеріїв, основне – щоб це був письмово складений договір, з переліком осіб, які проживають в орендованому житлі, і було визначено, хто сплачує за житлово-комунальні послуги. Це й буде підставою для призначення субсидій», – сказав чиновник.

Він також зазначив, що сума субсидії у цьому опалювальному сезоні буде досить значною: «Середній розмір субсидії, який ми прогнозуємо в цьому опалювальному періоді, становитиме десь до 2 тисячі гривень на домогосподарство на місяць».

Нагадаємо, в уряді збільшили бюджет на виплату субсидій для вразливих верств населення. За оцінками Мінсоцполітики, з початком опалювального сезону 2016-2017 років субсидії в Україні отримуватимуть близько 9 мільйонів сімей.

Читайте:  Українці з боргами за ЖКП також зможуть отримати субсидії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ