Кім Чен Ин
Кім Чен Ин оголосив про підготовку до війни з Південною Кореєю і США

Лідер КНДР Кім Чен Ин відвідав військову базу, де проходили навчання ВПС країни, і назвав іх «підготовкою до війни з США та Південною Кореєю». Про це повідомляє видання NEWSru.com.

«Військово-повітряні змагання» провели з нагоди 62-ї річниці підписання угоди про перемир’я за підсумками Корейської війни 1950-1953 рр. Цей конкурс «повинен здійснити радикальний поворот у навчаннях, спрямованих на підготовку до війни, що сповнена бажання звести рахунки з американськими імперіалістами і групою південнокорейських маріонеток, які, охоплені проамериканською психопатією та розпалюють протистояння між співвітчизниками», – сказав лідер КНДР.

Начальник північнокорейського Генштабу Рі Ен Ґіль, який також був присутній на показових виступах льотчиків, у своїй промові зазначив, що Корейський півострів зараз перебуває на межі війни. Він також звинуватив США і Республіку Корею у «брехні та нагнітанні військової істерії».

Нагадаємо, 18 травня США пригрозили Північній Кореї посиленням санкцій. Офіційний Вашингтон закликав Пхеньян утриматися від дій, які розпалюють напруженість у регіоні. 19 травня Кім Чен Ин наказав національному космічному агентству почати підготовку до тестового запуску нової міжконтинентальної балістичної ракети.

Читайте: «Сон зломив»: у Північній Кореї розстріляли генерала, який задрімав у присутності Кім Чен Ина

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ