Кім Чен ИнЛідер КНДР Кім Чен Ин зібрався захищати суверенітет країни водневою бомбою. Про це він сказав під час відвідування в Пхеньяні місця революційної слави Пхьонгчон, пов’язаного з діяльністю Кім Ір Сена і Кім Чен Іра, пердає РІА Новости.

«Ми змогли стати великою ядерною державою, здатною підірвати власні атомну і водневу бомби для захисту незалежності та національної гідності нашої батьківщини», – сказав лідер Північної Кореї. «Ми і далі можемо вибудовувати нашу країну у потужну державу, яку не посміє провокувати жоден ворог», – додав лідер Кім Чен Ин.

Дотепер офіційних підтверджень того, що Північна Корея дійсно розробила і створила водневу бомбу, не було. Як відомо, КНДР оголосила себе ядерною державою у 2005 році. У 2006, 2009 і 2013 роках було проведено підземні ядерні випробування, які викликали протести з боку міжнародного співтовариства. У грудні 2012 року Пхеньян оголосив про запуск ракети «Инха-3» з другої модифікацією супутника «Кванменсон-3». Однак багато країн, в першу чергу, Японія, США і Південна Корея висловили побоювання, що насправді була випробувана міжконтинентальна балістична ракета.

У середині лютого 2015 в пресі з’явилася інформація з посиланням на міністерство оборони Південної Кореї про те, що на початку цього року КНДР нібито провела випробування нової балістичної ракети підводних човнів (БРПЛ), яка несе потенційну загрозу США.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Кім Чен Ин заявив, що готується до війни з Південною Кореєю та США. У цілому, лідер КНДР відомий своїми радикальними методами. Зокрема, у квітні за наказом Кім Чен Ина були страчені четверо музикантів національного оркестру «Инхасу». А в травні 2014 року він наказав отруїти свою рідну тітку – за кілька місяців після того, як Кім стратив її чоловіка Чан Сон Тхека.

Читайте: Кім Чен Ин вигадав власний часовий пояс

БЕЗ КОМЕНТАРІВ