Ляшко
Ляшко пригрозив Раді розстрілом за «вірменським» сценарієм

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що Верховна Рада не враховує нагальні потреби людей, що може призвести до трагічних наслідків. Про це він заявив 2 листопада під час засідання погоджувальної ради парламенту, передають Українські новини.

На думку Ляшка, нинішня державна політика, зокрема, високі комунальні тарифи, політичні, на його думку, переслідування опонентів, тиск на силові та антикорупційні органи, затягування з оголошенням результатів виборів, ймовірне відкриття ринку землі може зіткнутися з незадоволенням громадськості. «Або буде нова революція, коли прийдуть і винесуть. В гіршому випадку буде вірменський варіант, коли прийдуть і розстріляють. Ми на порозі революційних подій», – впевнений він.

Зазначимо, у жовтні 1999 року група озброєних людей увірвалася у залу засідання вірменського парламенту і влаштували стрілянину. В результаті були вбиті вісім політиків, зокрема, й Прем’єр-міністр і спікер.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,1 вересня фракція Радикальної партії вийшла із складу парламентської коаліції. Лідер фракції Олег Ляшко заявив, що його політсила переходить в опозицію до чинної влади, яка, на його переконання, під час голосування за законопроект про внесення змін до Конституції України в частині децентралізації в першому читанні об’єдналася з «Опозиційним блоком», а також «представниками олігархічних груп».

20 жовтня Радикальна партія почала під Кабінетом міністрів акцію «Тарифний майдан».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ