Яценюк
Яценюк заявив, що послабив вплив олігархів на Кабмін

Після роботи «уряду камікадзе» в Україні не залишилось олігархів. Принаймні у цьому запевняє прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Про це він сказав в інтерв’ю українським телеканалам, передає Українська правда.

«Що олігархи отримали за останні два роки? Вони не отримали можливості приватизувати жоден об’єкт в Україні, як це було раніше. Ви пригадуєте, як це було раніше: домовилися, олігархічна змова, уже визначена ціна і ти стаєш щасливим власником державної власності», – зазначив він.

«Державні збагачувальні компанії, низка інших індустріальних компаній були в так званій оренді на десятки років, повернуті назад в державну власність. По газу – всі ці вампіри, які сиділи на газових контрактах знищені. Тепер прямі контракти між Україною і ЄС», – похвалився Яценюк.

Він також наголосив, що уряду вдалося підняти податки на «на найбільш олігархічні види бізнесу – руда, газ, нафта».

Читайте: «Субсидія для олігархів»: Укрзалізниця за безцінь транспортує залізну руду Ахметова й Коломойського

Голова Кабміну також запевнив, що в уряді немає жодного представника від олігархічних груп.

«В уряді немає жодного представника жодної бізнес-групи. Вплив олігархів на Кабмін суттєво ослаб. Він існує, це правда, але це не те, що було раніше», – додав він.

Прокоментував Яценюк і свою імовірну відставку, назвавши її вигідною.

«Що було б мені вигідно, як політику? Щоби мене у вівторок зняли», – сказав він.

«Я виходжу і кажу: ми проводили реформи, при мені зарплати платили, пенсії платили, субсидії дали, податки зменшили, тобто мені цинічно політично було б вигідно, щоби мене відправили у відставку», – додав голова українського уряду.

Читайте: Нічні рандеву: Яценюк домовився з Порошенком про збереження посади (відео)

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру Кабміну і, відповідно, не відправила Арсенія Яценюка у відставку. Своєю чергою, Президент України Петро Порошенко виступив із зверненням, у якому наголошував на необхідності «повного перезавантаження уряду».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ