Чемпіон світу за версіями IBF, WBA, WBO, IBO у надважкій вазі українець Володимир Кличко 28 листопада провів бій із британським боксером Тайсоном Ф’юрі. Боксерська зустріч закінчилася повною несподіванкою, адже всі фахівці в один голос віддавали перевагу Кличку, хоча й наголошували, що його суперник – не «хлопчик для биття».

Кличко-Ф'юрі_10

Протягом бою Володимир виглядав інертним і розгубленим. Складалося враження, що суперник для нього – повна несподіванка.

Кличко-Ф'юрі_6

Залишившись без своїх головних козирів – джеба і дистанційної роботи – Кличко був ніби без рук: бив мало, рухався непереконливо, до суперника намагався наблизитися доволі прямолінійно, та ще й без ударів.

Кличко-Ф'юрі_9

Натомість, претендент явно стрибнув вище власного величезного зросту: чудово діяв корпусом, легко пересувався ринком, хай і не дуже акцентовано, але доволі точно атакував.

Кличко-Ф'юрі_4

Зрештою, усі троє суддів віддали перемогу Ф’юрі.

Кличко-Ф'юрі_8

Для Кличка ця болюча поразка стала першою з 2004-го року і четвертою в кар’єрі. Тепер найголовніше запитання, яке турбує фанатів боксу, особливо шанувальників українського боксера – це можливий матч-реванш. Він має дати відповідь на принципове запитання: чи була ця поразка прикрою випадковістю, спричиненою недостатньою мотивованістю чемпіона, чи дійсно, як дехто вже говорить, Володимиру час вішати рукавички на цвях, бо його найкращі часи залишилися позаду?

Кличко-Ф'юрі_3

Кличко, аби довести випадковість цього фіаско й підтвердити, що він, як і раніше, беззаперечний король рингу, мусить тепер не лише перемогти в матчі-реванші, а, що називається, винести суперника з рингу – будь-яка непереконлива перемога не варта потенційно витрачених зусиль. Тож, лишилося дочекатися реакції команди Володимира, яка або дасть надію на повернення чемпіоном трону, або поставить крапку в блискучій кар’єрі українського боксера.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ