Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Сьогодні, 2 серпня, судді Київського апеляційного господарського суду Герасенко К.В., Гончаров С.А. та Тищенко О.В., які очевидно були вмотивовані забудовником, залишили в силі абсурдне рішення своїх колег (суду першої інстанції), яким було заборонено поливати зелені насадження в сквері біля м. Осокорки.

Перед місцевими виборами Кличко з своїм однопартійцем Котвицьким розвели киян (які голосували за Кличка) як кошенят.

Ще на початку 2015 року мер міста як міг захищав свого однопартійця і не хотів чути активістів, які боролися з незаконною забудовою.

Лише після того, як на Осокорках стався величезний скандал через махач місцевих мешканців з  тітушками, мер включив задню і «сам» ініціював розірвати договір оренди землі з однопартійцем-забудовником. Перед виборами на цьому Кличко добре попіарився, що буцімто на місці скандальної забудови створив сквер і ледве не самостійно висадив дерев на 200 тисяч гривень.

Після виборів ситуація кардинально змінилася. Забудовник дерева зрізав і подав позов про скасування рішення щодо створення скверу, який Київрада успішно «злила». Якби мешканці випадково не дізналися про те, що суд першої інстанції скасував рішення про сквер, то Київрада так само б успішно програла й апеляційну інстанцію. Лише після того, як місцеві мешканці почали ходити на суди і були залучені у якості третьої особи, ситуація змінилася. Тепер юристи Кличка, щоб так відверто не палитися, вимушені ходити на засідання і заперечувати проти позову. Наступне засідання щодо скверу відбудеться 9 серпня в Київському апеляційному господарському суді.

Сподіваємося на вашу підтримку.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ