Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

У Києві завершили масштабну реконструкцію проспекту Перемоги.  Про це в понеділок, 22 серпня, повідомив в facebook мер Києва. За його словами, міській адміністрації вдалося знайти кошти і закінчити всі необхідні роботи вже в цьому році.

Сьогодні, 23 серпня, вийшовши на автобусній зупинці в районі центрального РАГСу, побачив, що новий асфальт не суцільний, як має бути, а в щілинах, глибина деяких складає близько одного сантиметра.

Враховуючи наші зими з постійними відлигами та заморозками, не треба бути фахівцем у сфері асфальтоукладання, щоби зрозуміти, що дорога з таким покриттям довго не протримається. Якщо ще додати, що центральним проспектом щодня рухаються десятки тисяч автомобілів, а взимку на нього викидають десятки тон піску і солі…

Попри це Віталій Кличко, який особисто приймав завершення і здачу ремонтних робіт, не перестає вихвалятися тим, що «Київавтодор», який, за його словами, працює у цілодобовому режимі 7 днів на тиждень, поклав там якісне дорожнє покриття. Крім того Кличко голослівно заявляє, що дає на цей асфальт 5 років гарантії.

Хочу звернути увагу мера, який постійно розповідає про європейські стандарти, що в Німеччині досі функціонують дороги, які були зроблені ще до війни. В столиці України інакше – не дотримуються технологій, крадуть кошти, а потім жаліються на парад.

P.S. Чомусь не чув, щоб в інших містах, де проходять військові паради, хтось порушував подібне питання. Або там дорожні покриття інші, або мери.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ