Володимир Тищенко: «Бідний Войцеховський!». У скандального забудовника забракло грошей, аби вийти на свободу? (відео)

Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Сьогодні, 26 липня, Апеляційний суд Києва мав розглядати апеляційну скаргу скандального забудовника Анатолія Войцеховського, якому Печерський суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 14 млн. грн. Однак сьогодні судове засідання не відбулося в зв’язку з тим, що до апеляційного суду протягом 10 днів так і не надійшли матеріали справи з Печерського суду столиці. В зв’язку з цим судове засідання було перенесене на 4 серпня.

Адвокат Войцеховського Юліан Волошин на запитання, чи буде його клієнт чекати суду в Лук’янівському СІЗО, чи все ж таки внесе заставу і вийде на свободу, заявив, що, мовляв, у Войцеховського немає 14 млн. гривень, щоби вийти на волю.

Очевидно, що розгляд справи в апеляційній інстанції затягує сам Войцеховський, якому за цей час так і не вдалося «домовитися» з судом про скасування рішення першої інстанції.

P.S. «Ошукані» інвестори, які вимагали від Печерського суду відпустити Войцеховсього, сьогодні під апеляційний суд так і не прийшли, очевидно їх завчасно повідомили, що засідання не відбудеться.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ