Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Сьогодні, 26 липня, Апеляційний суд Києва мав розглядати апеляційну скаргу скандального забудовника Анатолія Войцеховського, якому Печерський суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави у розмірі 14 млн. грн. Однак сьогодні судове засідання не відбулося в зв’язку з тим, що до апеляційного суду протягом 10 днів так і не надійшли матеріали справи з Печерського суду столиці. В зв’язку з цим судове засідання було перенесене на 4 серпня.

Адвокат Войцеховського Юліан Волошин на запитання, чи буде його клієнт чекати суду в Лук’янівському СІЗО, чи все ж таки внесе заставу і вийде на свободу, заявив, що, мовляв, у Войцеховського немає 14 млн. гривень, щоби вийти на волю.

Очевидно, що розгляд справи в апеляційній інстанції затягує сам Войцеховський, якому за цей час так і не вдалося «домовитися» з судом про скасування рішення першої інстанції.

P.S. «Ошукані» інвестори, які вимагали від Печерського суду відпустити Войцеховсього, сьогодні під апеляційний суд так і не прийшли, очевидно їх завчасно повідомили, що засідання не відбудеться.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ