Товмасян

На жаль, не всі виборці Святошинського району столиці змогли між рядків прочитати прихований зміст передвиборчого гасла депутата Київради Вагана Товмасяна. Щоб відбілити свою репутацію, депутат від «Батьківщини» подав позов на журналістку «Укрінформ» Аллу Шершень з вимогою спростувати журналістське розслідування «Хто знищив парк «Орлятко»?», яке вийшло на Громадському ТВ у програмі «Слідстві Інфо», в грудні 2012 року. У розслідуванні чітко доведено, що в парку «Орлятко», який має статус «зеленого насадження загального користування», що виключає там будь-яке будівництво, спочатку незаконно було збудоване літне кафе «Томас», яке згодом перетворилося в 4-поверховий розважальний комплекс Товмасяна.

У позові депутат вимагав повністю спростувати інформацію журналістського розслідування про парк, зокрема й інформацію, що раніше він тісно співпрацював з «Партією Регіонів» і був її меценатом.

Підчистивши свої хвости та подавши позов, депутат від «Батьківщини», не очікував, що в суді з’являться нові докази його співпраці з регіоналами. Не дивлячись на те, що сайт міської організації «Партії Регіонів» у м. Києві давно не працює, в кеші пошукового сервісу «Google» вдалося знайти статтю «Відкриття офісу Святошинської РПО ПР». В ній йдеться про те, що 28 жовтням 2011 року відбулося довгоочікуване урочисте відкриття офісу Святошинської районної в місті Києві організації Партії регіонів, який знаходився за адресою: вул. Депутатська, 25. Відкриття офісу відбувалося в кращих регіоналівських традиціях: банкет, освячення офісу, нардеп від ПР Олексій Плотніков вручив два срібних ордени «Свобода і честь» та грамоти меценатам, які виділи кошти на ремонт і облаштування офісу. Ордени отримали Товмасян Ваган Робертович і Колодій Богдан Васильович.

71

72

73

Переконаний, що згодом Товмасян також поповнив ряди регіоналів, як це зробив його колега-меценат Богдан Колодій, який наразі також є депутатом Київради від БПП.

Поки йшли судові розборки, журналістка Маша Землянська провела ще одне розслідування та з’ясувала, що фірма Товмасяна ТОВ «Київаеропроект», розробляла проектну документацію до вертолітного майданчика в «Межигір’ї», з якого і тікав Віктор Янукович.

Крім того, з’ясувалося, що Ваган Товмасян разом з Віктором Пеннером мають компанію ТОВ «АД АСТЕР ЛОГІСТІК», яка зареєстрована в окупованому Луганську. За створення терористичної групи Пеннер нині перебуває у розшуку. Крім того, свого часу намагався стати лідером «ЛНР», але на псевдовиборах програв Плотницькому і став його радником з економічних питань.

Цікаво чи правоохоронні органи, подивившись журналістське розслідування Маші Землянської викликали Товмасяна?

На цьому тижні суд дав належну оцінку доказам і відмовив в позові Товмасяну. Але показовою є позиції «Батьківщини», чиїм депутатом є Товмясян. Там закривають очі на біло-блакитне минуле Товмасяна і його зв’язок з Януковичем та відвертий спільний бізнес з сепаратистами Сходу. Але для керівництва «Батьківщини» це не дивно: можна згадати колишнього прокурора часів Пшонки Максима Гольдарба, який протягом двох скликань був і залишається помічником депутата ВР Олександри Кужель та нещодавно був одним з головних дійових осіб на форумі «Опозиційного блоку» в Харкові.

Щоправда, Гольдарба, який був у списках «Батьківщини» в Київраду, на відміну від Товмасяна, після реакції громадськості зі списків прибрали.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ