Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

У понеділок, 28 листопада, міський голова Віталій Кличко має прибути до Дарницького суду м. Києва, щоб дати свідчення по справі масових заворушень 19 травня 2015 року біля станції метро «Осокорки». Суддя Сизова офіційною повісткою викликала мера столиці до суду в якості свідка.

Те, що в середу Кличко пішов у відпустку, не дає йому жодного права не з’явитися до суду. Однак передбачаючи, що міський голова буде уникати цього процесу, в разі його неявки, буду вимагати його примусового приводу. Кличко не хоче приходити до суду, бо йому доведеться давати свідчення, що він як мер столиці свого часу не дав відповідне розпорядження благоустрою знести незаконно встановлений паркан забудовником біля ст. м. Осокорки, внаслідок чого і сталася кривава бійня 19 травня 2015 року. Зранку того дня, ми з активісткою Людмилою Бей та депутатом Київради Володимиром Бохняком, прийшли переконувати мера запобігти можливим сутичкам між мешканцями та «тітушками», які охороняли незаконно встановлений паркан забудовника. Тоді Кличко нам пообіцяв приїхати ввечері на забудову, однак вчергове свого слова не дотримав.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=lnvxwomdcrU

Варто зазначити, що завдяки розголосу та суспільному резонансу, правоохоронні органи зняли з мене дві тяжкі статті «хуліганство» та «погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу», за які поліція пів року робила вигляд, що розшукує мене. Зараз шиють справу лише за ч. 1 ст. 279 КК України за перекриття проспекту Бажана.
https://www.facebook.com/Tyshchenko.Volodymyr/posts/806579419442796.

P.S. Сподіваюсь, що нардеп Дмитро Білоцерковець, якого також викликали в понеділок до суду давати свідчення як директора Департаменту міського благоустрою (станом на 2015 рік), не захворіє чи не піде у відпустку, як зробив його шеф.

Відео виклику міського голови столиці до суду: https://www.youtube.com/watch?v=gjpbtDFwUOU.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ