Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Мер столиці Віталій Кличко відмовився отримувати повістку в Дарницький районний суд, куди його викликали у кримінальній справі щодо скандальної забудови на «Осокорках». Суддя Любов Сизова видала повістки і уповноважила мене, як обвинуваченого по справі, вручити їх свідкам, Віталію Кличку та екс-директору київського благоустрою, нині депутату Верховної Ради Дмитру Білоцерковцю.

https://www.facebook.com/media/set/…

Вчора в Київраді міський голова відмовився брати повістку аргументуючи своє рішення тим, що я не є слідчим чи суддею. Звичайно, звідки Кличко може знати про те, що, згідно п.2 ст. 327 КПК України, прибуття в суд свідків забезпечується стороною кримінального провадження, яка заявила клопотання про їхній виклик?

1234Небажання Кличка приходити до суду пояснюється тим, що тоді йому доведеться під присягою пояснювати, чому він, як мер столиці, не дав розпорядження благоустрою знести незаконно встановлений паркан біля ст. м. Осокорки, внаслідок чого там і сталася кривава бійня 19 травня 2015 року. Крім того меру також відомо, що існує відео, яке засвідчує той факт, що напередодні бійки на «Осокорках», я та інші активісти просили мера запобігти можливим сутичкам між мешканцями та «тітушками», які охороняли незаконно встановлений паркан забудовником.

Нардеп Дмитро Білоцерковець, якого також викликали до суду в якості свідка, як і його шеф, відмовився отримувати повістку.

Згідно статті 136 КПК України відповідним доказом про отримання особою повістки про виклик або ознайомлення з її змістом, є відеозапис, який це підтверджує. Відповідно, в разі неявки Кличка та Білоцерковця на судове засідання, що відбудеться 7 грудня 2016 року об 11:00 в Дарницькому районному суді, буду вимагати їхнього примусового приводу.

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ