Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Заступник Голови парламентської фракції БПП пішов проти «Рошену». Сьогодні КП «Благоустрій» нарешті почав зносити скандальний МАФ «Рошену» на Святошино.

Радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець всіляко намагається показати послідовність свого шефа та переконати киян, що для Віталія Кличка закон один для всіх. Насправді ж знесення кіоску президента стало причиною суспільного гніву, коли минулої п’ятниці невідомі особи за бездіяльності поліції знесли ринок «Роздол».

Павільйон «Рошен» та всі інші МАФи стояли біля м. Святошино без оформлення документів оренди землі, порушуючи Земельний кодекс. Однак всі вони були занесені в базу земельного кадастру і були за крок до оформлення права землекористування. Конкурентна боротьба мафії за місця на ринках столиці та корупційна змова з департаментом благоустрою призвели до ліквідації конкурентів ринку «Роздол».

Як з’ясувалося заступник Голови парламентської фракції Політичної Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Третьяков ще в липні 2015 року своїм зверненням на Віталія Кличка порушив питання незаконного встановлення МАФу «Рошену» біля входу до станції м.Святошино. В своєму звернені він вимагав перевірити законність розміщення МАФу президента та у разі встановлення фактів порушень, вжити заходів щодо припинення діяльності даної малої архітектурної форми.

На запит Третьякова заступник Кличка Пантелеєв уникнув прямої відповіді та переслав дане звернення в ДАБІ. З цього випливає, що Пантелеєв не читав Земельний кодекс і не знає, що розміщення капітальних споруд вважається незаконним, якщо під ними не оформлена земля.

Кличко, заявляючи про демонтаж МАФів, займається вибірковим правосуддям, зносячи кіоски своїх конкурентів.

123Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ