Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Сьогодні кияни втратили ще один сквер, за який громада боролася протягом останніх 3 років. Мова йде про сквер на Печерських пагорбах, в народі – «Звіринецький сквер». Апеляційний адміністративний суд Києва сьогодні скасував рішення Київради від 22.05.2013 «Про надання статусу скверу земельній ділянці загальною площею 2,33 га, по вул. Вільшанській, 2-6». Сквер, для створення якого громада доклала багато зусиль, за сприяння київської влади знову опинився в руках забудовника.

Суд взяв до уваги фіктивні акти приймання-передачі земельних ділянок, яким Київрада нібито передала земельні ділянки в оренду забудовнику 4 лютого 2016 року. Однак у зв’язку зі зміною ЗУ «Про оренду землі» не передбачено існування такого документу, як акт приймання передачі орендованої земельної ділянки. Крім того, на момент так званої передачі земельних ділянок вони знаходилися під арештом у кримінальному провадженні щодо шахрайських справ Войцеховського.

Незаконна передача земельних ділянок сталась безпосередньо через незаконні дії працівника Департаменту земельних ресурсів Ткаченка, який завізував ухвали Печерського суду про арешт земельних ділянок, з позначкою до відома, через що дане обтяження не було занесено у власний земельний кадастр міської влади. Щоб вибити єдиний доказ у забудовника, нардеп Юрій Левченко надіслав Кличку депутатське звернення з вимогою скасувати незаконні акти приймання-передачі земельних ділянок. Однак мер проігнорував дане звернення, і «справедливий» суд виніс рішення на користь забудовника.

Слід зазначити, що Звіринецький сквер – це єдиний об’єкт Войцеховського, який навіть при злочинній владі Януковича громада не дозволила забудувати, однак Кличко переконаний, що йому все ж вдасться забудувати Печерські пагорби.

Марно! Громада думає інакше!

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ