Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

На сьогоднішнє пленарне засідання Київради виносять проект рішення авторства депутата фракції «Самопоміч» Романа Марченка про скасування рішення Київради щодо створення скверу в центрі столиці. Йдеться про гектар зеленої зони на розі вулиць Татарської та Глибочицької в Шевченківському районі Києва, який Марченко намагається повернути мормонам (https://www.facebook.com/Tyshchenko.Volodymyr/posts/809409999159738).

Керманич Київської «Самопомочі» Сергій Гусовський обіцяв, що перед сесію на засіданні фракції підніме питання конфлікту інтересів депутата Марченка, юридична фірма якого «Ілляшев та партнери» представляє інтереси мормонів і судиться з Київрадою за повернення тієї ж землі, яку Марченко також прагне повернути мормонам через свій проект рішення.

Однак, судячи із карти голосувань депутатської фракції «Самопоміч» у Київраді (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Z3g3g8URlA4jjctDgcrc0-awFhSmQvqYiWuAS0cONBY/pub?output=pdf), у фракції немає жодних зауважень до проекту Марченка і вони будуть його підтримувати.

Карта голосування

Враховуючи, що Київрада «успішно» програла мормонам суд першої інстанції, представник Київради не з’явився на засідання, а в письмових запереченнях визнав незаконним рішення Київради про створення скверу, посилаючись на проект Марченка про скасування рішення, проект Марченка підтримають і депутати провладної фракції. Порахувавши кількість питань, за які «Самопоміч» збирається голосувати на сьогоднішньому засіданні, можна зробити висновок – львівське сміття таки робить свою справу…

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ