Володимир Тищенко, відеоблогер
Володимир Тищенко, відеоблогер

Апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Печерського суду, який обрав скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 14 млн. гривень. Прокурор, який підтримував державне обвинувачення в т. ч. зазначив, що Войцеховський раніше відкрив свій бізнес у Польщі і ледве вже не отримав там вид на проживання, тому вимагав збільшити заставу обвинуваченому у розмірі 50 млн. гривень.

В свою чергу, Войцеховський повідомив, що не збирається нікуди тікати і переховуватися від слідства і що взагалі він давно нічого не будує, а лише вкладає кошти, як інвестор, в ті забудови, які йому приписують.

Войцеховський
Суд у справі скандального забудовника Войцеховського

Як перед судовим засіданням, так і після, Войцеховський відмовився спілкуватися з журналістами. Єдине, що вдалося від нього дізнатися, так це те, що він не знає, хто за нього вніс заставу у розмірі 14 млн. гривень та дозволив йому вийти на волю.

Чомусь сьогодні на суд з нардепів-популістів, які так люблять критикувати і вимагають засудити Войцеховського, ніхто не приїхав (був лише Левченко). Напевно, працюють в своїх округах :)

Джерело: Володимир Тищенко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ